Lentelės skirtos tvirtinti prie pastato

Pastatų žymėjimo lentelės ir namų numeriai gaminami įvairų formų, dydžių ir medžiagų.  Priklausomai nuo užsakovo pageidavimų. Galima gaminti iš cinkuotos skardos su užlenktais kraštais, iš aliuminio kompozito „Dibond“ plokštės, plastiko. Priekinė lentelių pusė gali būti šviesą atspindinti arba ne. Šviesą atspindinčios lentelės bus geriau matomos naktį. Pateiktoje prie darbų pavyzdžių nuotraukoje gerai matomas toks skirtumas. Taip pat galit rinktis fono bei raidžių spalvą. Daugiausia yra gaminamos baltos spalvos fonas ir juodas tekstas su standartiniu šriftu.

Lentelės iš cinkuotos skardos

Šios lentelės su užlenktais kraštais iš visų pusių. Todėl lentelė atrodo storesnė negu pagaminta iš kompozicinės plokštės ir atrodo rimčiau. Tačiau tokios lentelės gali būti tik lygių formų, t.y. kvadratinės arba stačiakampės. Lentelių priekinis fonas šviesą atspindintis. Pagrindiniai gatvės pavadinimo lentelės išmatavimai yra šie: 500x150, 600x150, 700x150, 800x1500 ir t.t. Priklausomai nuo pavadinimo ilgio. Namų numeriai gali  būti  150x150, 200x200, 250x250, 300x300, 400x400 ir t.t. Ant daugiabučių teko gaminti ir 1000x1000. Galimi ir stačiakampio formos namų numeriai: 300x200, 300x250, 400x300 ir t.t.  Stačiakampis numeris pagrinde daromas jeigu jis sudaro 3 ir daugiau skaitmenų. Pvz.  123B. Taip siūloma daryti, dėl to, kad nemažint pačių simbolių dėl vietos lentelėje stokos. Galit siūlyti ir savo pageidaujamus išmatavimus. Kiekvieną kartą su klientu derinamas maketas prieš pradedant gamyba. Tvirtinama tokia lentelė varžtais pro skylutes esančias lentelės kampuose. Jeigu klientas pageidauja, kad priekyje nesimatytų tvirtinimo varžtų, tai galima padaryti vidinius tvirtinimus ant kurių užmaunama lentele. Bet toks variantas brangesnis.

Lentelės iš aliuminio kompozito „Dibond“ plokštės

Šios lentelės be lenktų kraštų, 3 mm storio. Tokios lentelės gali būti  bet kokios formos, stačiakampės, kvadratinės, ovalinės, su užapvalinimais ir t.t. Pagrindiniai stačiakampio ir kvadrato formos lentelių išmatavimai pateikti aukščiau prie cinkuotos skardos. Kitų formų lentelių pavyzdžiai ir matmenys pateikti galerijoje. Galite siūlyti ir savo variantus. Lentelių priekinis fonas gali būti šviesą atspindintis arba ne. Tokia lentelė lengva, ilgaamžiška ir patvari.  Tvirtinama tokia lentelė varžtais pro skylutes esančias lentelės kampuose. Taip pat galima jeigu yra galimybė klijuoti prie fasado. Kuo būtent klijuoti priklauso nuo fasado.

Lentelės iš plastiko.

Praktiškai galima pagaminti viską tą patį ką ir iš kompozicinės plokštės. Tik patvarumas šiek tiek blogesnis.

Gatvės nuorodos ir krypties rodyklės skirtos tvirtinti prie stulpų.

Šios lentelės gaminamos iš 1,2 - 2,0 mm cinkuotos skardos su lenktais kraštais ir skirtos tvirtinti prie stulpų arba atramų. Jos yra statomos sankryžose arba tiesiog šalia kelio gatvės krypčiai pažymėti.  Pati lentelė tvirtinama prie stulpo pro skyles esančias iš galinės pusės su specialiais tvirtinimais. Labai greita ir patogu. Nereikia gaminti jokios papildomos konstrukcijos. Šios lentelės visada gaminamos su šviesos atspindžių, kad važiuojant keliu gerai būtų matomos naktį.  Tokios lentelės būna tik stačiakampės formos. Galima gaminti su krypties rodykle apačioje arba be jos, priklausomai nuo situacijos kur toks ženklas statomas. Pagrindiniai išmatavimai 600x150, 600x200, 700x200, 800x250, 900x300, 1000x300, 1200x300 ir t.t. priklauso nuo raidžių dydžio ir situacijos kur ženklas stovės. Didesnių matmenų ženklai pilnai atitinka savo šriftu, dydžiais ir išdėstymu kelininkų reikalavimus. Prieš gaminant maketas derinamas su užsakovu. Jeigu gaminti pagal standarto reikalavimus tai nuorodos fonas baltas o tekstas juodas. Galima gaminti ir kitų spalvų lenteles. Taip pat galima kartu su lentele papildomai įsigyti cinkuotą vamzdį lentelių tvirtinimui. Taip pat yra galimybė atlikti montavimo darbus.

Užsakymo tvarka 

Iš pateikto sąrašo išrinkit patinkantį lentelės variantą, spalvą, medžiagą ir dydį.

Surašykit viską elektroniniu laišku. Pagal išrinktą variantą bus padaryta maketas suderinimui. Taip pat užsakymai priimami ir telefonu, tik reikia nurodyti kokį varianta konkrečiai išrinkot. Lentelės bus gaminamos tik po galutinio suderinimo. Jeigu pageidaujat galit atlikti išankstinį mokėjimą, bet jis nėra būtinas.  Galit atsiskaityti po gaminio atsiėmimo. Gamyba užtrunka nuo kelių dienų iki kelių savaičių, priklausomai kokį variantą išsirinksit. Jeigu kyla klausimų visada galit kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. Su malonumu bus suteikta visa reikalinga informacija.

Uždaryti meniu
SKAMBINTI